Европа HEVC ДИГИТАЛНА-T2 ДИГИТАЛНА C Дигитални Антенски декодер ДИГИТАЛНА T2 ТВ Тјунер H. 265 ТВ Set-top Box DVBT2 ДИГИТАЛНА-C Русија, Италија

Европа HEVC ДИГИТАЛНА-T2 ДИГИТАЛНА C Дигитални Антенски декодер ДИГИТАЛНА T2 ТВ Тјунер H. 265 ТВ Set-top Box DVBT2 ДИГИТАЛНА-C Русија,

Това е достапна
DEN 2095.20
Количината на стоката:

ПРОЦЕСОРОТ : Национално Јадро GX6702 H5. Меморија : 512 Mbit DDR3 фреквенција 1066. Блиц : 32 M меморија бајти.Боја : црна.Големина : 105*37*17mm.Пакет се Вклучени : 1 постави ДИГИТАЛНА T2 МИНИ ТВ Stick Size : 105*37*17mm Flash : 32 M меморија bytes Color : black Memory : 512 Mbit DDR3 фреквенција 1066 CPU : Национално Јадро GX6702 H5 Material : Plastic Accessories : Додатоци подарок box HDMI кабел optional USB-5 V кабел (35135 X8 MM)Инфрацрвен далечински control User прирачник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата