Гроздобер Сидро Леано Железо Куки, Ѕид Монтирани Крпа Закачалка со Завртки и Заштита

Гроздобер Сидро Леано Железо Куки, Ѕид Монтирани Крпа Закачалка со Завртки и Заштита

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

Направени од квалитетни леано железо, цврсти и тешки.Вклучува 3x монтажа завртки и 3x ѕид подлога.Мерки 4.5 "висок x 3.7" широк x 1.9"длабоко.Метал со рустикален blue & злато заврши.Идеален за бесење палта, капи, чанта, крпа, копчиња, нараквици, ранец и повеќе.Уникатно дизајниран декоративни водител на ѕид кука, многу цврсти и издржливи.Завртки и ѕидот подлога се вклучени во пакетот, лесно да се инсталира.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата