AR-PRO 520272 Воздух/Вода/Соларни Сензор на Температура со 20-Метри Кабел Замена Базен/Спа - (1-Pack)

AR-PRO 520272 Воздух/Вода/Соларни Сензор на Температура со 20-Метри Кабел Замена Базен/Спа - (1-Pack)

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

AR-PRO го нуди совршена замена на 520272 воздух/вода/соларни сензор на температура со 20-метри кабел за помала цена од ОЕМ уште е направен на премија, тешки материјал кој ја зголемува живот циклус од 50%.Број на модел : 520272 со 10k-ohm thermistor, 20-метри кабел.Гарантира Одговара : Нашата делови се одобрени од страна на механичар за да се обезбеди квалитет ги исполнува или го надминува ОЕМ 520272. Компатибилна Со Следниве Брендови : Лесен Допир, Сонцето Допир, Pentair Interlli Touch, Compool Базен и Спа Автоматски Систем за Контрола.Исто така се вклопува Pentair Minimax Плус Базен и Спа Грејач Група.Важна Напомена : Овој замена на комплет на резервни производ произведени од страна на Cal Palmy (TM).Тоа ги исполнува или го надминува перформансите на ОЕМ замени (врз основа на во куќата тестирање).Ние немаме никаква поврзаност со или одобрување од било кој од производителите се споменува. - AR-PRO го нуди совршена замена на 520272 воздух/вода/соларни сензор на температура со 20-метри кабел за помала цена од ОЕМ уште е направен на премија, тешки материјал кој ја зголемува живот циклус од 50%. - Број на модел : 520272 со 10k-ohm thermistor, 20-метри кабел. - Загарантирана Одговара : Нашата делови се одобрени од страна на механичар за да се обезбеди квалитет ги исполнува или го надминува ОЕМ 520272. - Одговара на Следните Брендови : Лесен Допир, Сонцето Допир, Pentair Interlli Touch, Compool Базен и Спа Автоматски Систем за Контрола.Исто така се вклопува Pentair Minimax Плус Базен и Спа Грејач Група.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата