XIAOQIANG Шминка Огледало, Вртливата Двојно Двострано Бања Огледало Нормално 5X Зголемување Продолжи LED Осветлен Козметички Суета Огледало (Боја : Злато, Големина : 8.5 ин?

XIAOQIANG Шминка Огледало, Вртливата Двојно Двострано Бања Огледало Нормално 5X Зголемување Продолжи LED Осветлен Козметички Суета

Това е достапна
DEN 7285.44
Количината на стоката:

▲ u203b ДВОСТРАНО ЗГОЛЕМЕНА ОГЛЕДАЛО : од Едната страна е стандарден огледало и другата страна е зголемена, 5 X Зголемување може да се види секој детал на лицето. ▲ u203b 360° ВРТЛИВАТА ОГЛЕДАЛО : Огледало Шминка може да се претвори во било кој агол ви се допаѓа, се добие најдобар агол за различни шминка потреби, зголемена огледало направи совршен шминка со секој детаљ. ▲ u203b ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : телескопски замав рака обезбедува непречено/ напор прилагодливост, Откако ќе се направи/ може да се свитка раката и да се поттикнат назад против ѕид повторно. ▲ u203b СОВРШЕН ПОДАРОЦИ : за сиромашните видот луѓе ова е неверојатно моментов, како што мајка/сестра/брат/девојка/дечко/пријател, Најдобар Избор за Дома и Подарок. ▲ u203b LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : Нашата Суета огледало е изграден во Led диоди, направете совршен шминка во темно или лошо светло области, за носење на контактни леќи/ веѓа tweezing/make-up прозорци/фризура/ и бричење/итн.Дома огледало е најдобар подарок за вас, вашето семејство и вашите пријатели, тие ќе изненади и среќен кога примате оваа прекрасна огледало.Огледало Карактеристики : двострано огледало со 5x зголемување.На рака може да биде продолжен до 12 инчи. 360 степени вртливата дизајн и може да се прилагоди на секој агол ви се допаѓа.Одличен квалитет со месинг материјал, rustless и издржливи.Лесно да се инсталира, доаѓа со целосна завртка fixings.Елегантен дизајн, ќе биде погоден за семејството, хотел, бања, итн.Идеален за шминка, фустан-up, бричење, итн.Пакет Содржи : 1 X Ѕид Монтирани Led Осветлен Огледало★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата