Raxinbang слушалки QWEE U-009 Количка за Безжична Bluetooth Слушалка Слушалки Со Микрофон, Микро SD/ТФ-Картичка, FM Радио,3.5 мм Монтажни Кабел Стерео Hands-free За Мобилен Телефон, Табле

Raxinbang слушалки QWEE U-009 Количка за Безжична Bluetooth Слушалка Слушалки Со Микрофон, Микро SD/ТФ-Картичка, FM Радио,3.5 мм

Това е достапна
DEN 2303.28
Количината на стоката:

Вграден-во Обемот на Ограничување Задоволат Различните Потреби со кој се одвојува жица : Безбедно калап за Деца : Кога слушање преку Bluetooth или ТФ-Картичка, Волумен ограничени на 93 Db max; Одлични калап за Возрасни : При слушање со жици, со одличен квалитет на звукот, Звукот се ограничени на 108d B max.Функции 4 во 1 : Bluetooth/ Micro SD Player/ FM Стерео Радио/ 3.5 mm Џек.Инстант Музика за Споделување Со 3.5 мм Кабли , Вграден Микрофон за Телефонски повици.Обезбедува Јасен Звук и Длабоки бас со EQ за Скролување, Можете да Изберете Различни Sound Mode Како (РОК/ ПОП/ КЛАСИЧЕН/ ЈАСС/ СИНА САЛА/ БАС/ МЕКА/ ЗЕМЈА/ОПЕРА (Кратко Притиснете EQ Копче).Прилагодлив во должина за да се приспособат на различни големини.Свитлива компактен дизајн 90-степен уво чаши обезбеди дополнителна флексибилност, преносливост, и издржливост.Leatherette Уво-влошки : Full tilt уво чаши и мека leatherette пена уво перници се обезбеди врвна удобност.U-009/П8-851 S Лесни Количка за Безжична Bluetooth Слушалки, висок квалитет stero Слушалка Слушалки со Микрофон, Микро SD/ТФ-Картичка Плеер, FM Радио, 3.5 мм Монтажни Кабел Стерео Hands-free Слушалки, Вграден Микрофон, Деца Bluetooth Слушалки за Мобилен Телефон, Таблет, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Игри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата