Сојузничките Месинг TRM-8/3X Tribecca Колекција Ѕид Монтирани 8 Инчен Дијаметар со 3X Зголемување Make-Up Огледало, Мат Црна

Сојузничките Месинг TRM-8/3X Tribecca Колекција Ѕид Монтирани 8 Инчен Дијаметар со 3X Зголемување Make-Up Огледало, Мат Црна

Това е достапна
DEN 6403.44
Количината на стоката:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 8-во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло. 3x зголемување на едната страна.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот да го Додадете ова стилски ѕид монтирани шминка огледало на вашата бања décor за елегантен допир.Шминка и бричење огледало pivots и tilts за да се овозможи целосна флексибилност во агли на гледање.Огледалото е направен од најдобрите солидна месинг материјали. 8 инчен двојно се соочуваат огледало карактеристики јасно зголемување на едната страна.Од Производителот НЕ ги одразуваат прекрасни погледи и можете да ги научите самите да primp, preen и twirl пред огледало.Нашата огледало на сликата знае најдлабоките тајни како наш еден од најдобар пријател.Сојузничките Месинг произведени со висок квалитет неподелена грижа на огледало дизајн, форми, како Правоаголни, Овал, Вртливата, Круг Навалите, Круг Таванот, Frameless Овална и многу повеќе со одлична дебелина.Бидете сигурни дека ќе ја напушти куќата во потрага твоите најдобри и се одразува нешто интересно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата