DEORBOB Ковано Железо Бања Чување Полиците Ѕид-Монтирани Удар Слободни Туш Полица Црно Бела Носители Вшмукување Перење Кошница Кошница Кујна Bracing Организатор

DEORBOB Ковано Железо Бања Чување Полиците Ѕид-Монтирани Удар Слободни Туш Полица Црно Бела Носители Вшмукување Перење Кошница Кошница

Това е достапна
DEN 312.00
Количината на стоката:

Класичниот Дизајн : железнички дизајн, при промена на предмети,овој железнички дизајн може да се спречи безгрижно допирање на други предмети и да резултира во тоа испаѓање.Здрав Лебди Полици : лебдечки полиците се направени од Високо квалитетни материјали, внатрешната структура е единствен и изведба е стабилна, и физичкиот индекс не се промени многу под различни средини за да избегнете деформација.Доволно силна за да се одржи било мали објекти сакате.Практична Ѕид Виси Полици : држи колекционерски предмети за да ги Зачувате на вашиот простор, како што се користат за да се организира вашата Книга, Мали Растенија, препарирани животни и повеќе, нека имаат повеќе хиерархиска се чувствуваат.Како Добар Подарок : Овој сестран лебди полиците е многу погодна како подарок за другите, без оглед дали користите себе и место тоа дома или го дадете на вашето семејство, пријатели, роднини или блиски.Не постои ризик puechase : обезбедува 24-часовна одговор и решение услуги на клиентите за секоја мала полица, Ако се грижите за стил, квалитет, и флексибилност лебди полица е најдобар избор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата