Змеј Уво Ракав Гроздобер Панк Обетки 1 Парче Накит, ULemeili Готски Ретро Клип На Обетки,Без Уво Пирсинг Ткаенината Клип Заврши за Жените Човекот Партија се Облекуваат ?

Змеј Уво Ракав Гроздобер Панк Обетки 1 Парче Накит, ULemeili Готски Ретро Клип На Обетки,Без Уво Пирсинг Ткаенината Клип Заврши за

Това е достапна
DEN 2640.00
Количината на стоката:

????Уникатен дизајн : избраниот високо-квалитетни материјали, не исчезнува, не деформација. ????Големина опис : Тоа може да се носат како обични уво клип, и тоа е удобно да се носат.Оваа супер елегантен прстен е совршен за да се носат сами. ????Подарок избори : за неа, за вашата сопруга, мајка, ќерка, баба, девојка, девојка, вашиот посебна личност или само подарок, нова година и роденден или само совршен роденденски подарок за секојдневниот живот. ????Добри спомени : многу погодни за вашата свадба, ангажман, годишнина, матура, партија, танц, секојдневно носење и секоја прилика каде што сакате да биде незаборавна убавина. ☪24 Hrs Reply—Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во 24hrs и се обидуваме се потрудиме да го реши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата