SMLJLQ Накит Кутија за Накит Стојат Фланелен боксери Кожа Бамбус Дрво Екранот Стојат Накит Ѓердан Хривнија Прстен Накит Складирање Чување

SMLJLQ Накит Кутија за Накит Стојат Фланелен боксери Кожа Бамбус Дрво Екранот Стојат Накит Ѓердан Хривнија Прстен Накит Складирање

Това е достапна
DEN 9312.72
Количината на стоката:

Бамбус, дрво, избрани фланелен боксери материјали, меки и удобни, можат подобро да се заштитат накит.На бамбус база е силен и издржлив.Структура е компактен, раката се чувствува удобно и на изглед се убави.Увото картичка има интегриран железо лист со дупка shield конекција за лесен и брз вметнување, и монтажни дизајн е полесно за организирање.Тоа е многу погоден за употреба на куќа или прозорец на накит прозорец.Бамбус, дрво, избрани фланелен боксери материјали, меки и удобни, можат подобро да се заштитат накит.На бамбус база е силен и издржлив.Структура е компактен, раката се чувствува удобно и на изглед се убави.Увото картичка има интегриран железо лист со дупка shield конекција за лесен и брз вметнување, и монтажни дизајн е полесно за организирање.Тоа е многу погоден за употреба на куќа или прозорец на накит прозорец.Спецификација : Материјал : бамбус wood Size : 25x39x25cm The пакетот вклучува : 1 * Накит екранот stand If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Клучни карактеристики

Material:
bamboo wood
Size:
25x39x25cm
The package includes:
1 * Jewelry display stand :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Слични производи во категоријата