KITMA Црна Епоксидна 5-Полица Аглеста Мобилни Трговски Рек - 18 x 60 x 69

KITMA Црна Епоксидна 5-Полица Аглеста Мобилни Трговски Рек - 18 x 60 x 69

Това е достапна
DEN 902.40
Количината на стоката:

4 Чудни Полиците - Карактеристики (4) 18" x 60" чудни полиците, решетката е совршен за прикажување на широк спектар на производи.Полиците се направи за лесно производ пристап и видливост, сместување и до 400 lb.на тежина на секоја.Плус, тие се едни прилагодливи заедно решетката е (4) 64" високи позиции.Единствен Рамен Полица - за Разлика од другите 4 полици, петти полица е рамен да се обезбеди трговски флексибилност.Користете го за да се прикажат до 600 lb.на кутии, krabičkách, и течен производ.Црна Епоксидна Заврши - Овој трговски решетката е изграден со црна епоксидна заврши, што го прави доволно издржливи за влажни средини. 3-Двострано Рамка - 3-двострано рамка која се придава на мислења.Нејзините комерцијални одделение изградба гарантира дека таа е изградена минатата, дури и со постојана употреба на високо-волумен операции.Мобилен Дизајн - За удобен мобилност, решетката е изграден со сет на (4) 5" полиуретан casters.стока прикажана е погодно и attractively со овој трговски решетката.Изградена е со здрав, 3-двострано рамка, рек доаѓа со вкупно 5 полиците, 4, кои се чудни за да се обезбеди максимална видливост.Еден елегантен, црна епоксидна заврши дава рек локација флексибилност премногу, бидејќи тоа е добро прилагодени за двете сува и влажна environments.By опремување на вашиот погодност продавница, супермаркет, фармерски пазар, или други малопродажни бизнис со оваа багажник, вашите клиенти ќе биде во можност лесно да ги видите сите на големо производи што имаат да понудат!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата