LZQBD Коли,3 Ниво Прилагодливи Складирање Полица со Тркала, Свитлива Кујна Организатор Sheing Складирање Решетката за Кујна Гаража, Sheing Единица Тешки Кујна Складирање ?

LZQBD Коли,3 Ниво Прилагодливи Складирање Полица со Тркала, Свитлива Кујна Организатор Sheing Складирање Решетката за Кујна Гаража,

Това е достапна
DEN 2008.80
Количината на стоката:

Забелешка : Доколку Постои Било каков Проблем со Оваа Складирање Полица, Pls се Чувствуваат Слободни да ги Споделите со Нас Пред да Замине на Преглед или на Повратни информации, Ние Ќе ви Одговори и да Ви Понуди Решение во Рок од 24 Часа.Lockable Тркала : Оваа Складирање Рек Полица е Опремен со 4 Тркала за Лесно Движење. 2 Brakeable Тркала Може да се Запре и да се Задржи на Решетката да се Стационарни.Голем Простор за Складирање : 3 Слоја Складирање Shees Може да се Одржи Книги, Растенија, Книги, Кујнски Прибор и Toiletries.Совршена Како Публикации, Складирање Полица, Комунални Количка или Цвет Багажник, Кујна Багажник, Бања Складирање Количка.Димензии : L28 X W13.4 X H33.9 Инчи (71 L X 34 W X 86 H Cm).Здрав Метална Рамка го Подобрува Стабилност и Издржливост на Овој Слободни Стои Полица.Свитлива Дизајн : Лесно и Брзо да се Отвори и да се Свитка Оваа Полица.Практично да се спроведат.Исто така, Може да Биде Укината и се Чуваат во Гаража или зад Вратата, Без да Заземаат Многу Простор.Карактеристики : Материјал : Метал, Јаглерод Steel Dimension : 3-Tier70 X34 X87 Cm/27.5 X13.3 X34.2"(L×W×H)Капацитет : 200 Lbs/90 Kg Load Капацитет на Секоја Полица : 66 Кг/30 Kg Product Тежина : 7 Kg Package Вклучуваат : 1 X 3-Ниво Sheing Единица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата