YUEND Божиќ Порибување Колекции на Животните Симпатична Мачка Цртан филм Модел со Бела Кадифен Намали за Семеен Празник Божиќ Партија Украси Класичен Персоналните Г

YUEND Божиќ Порибување Колекции на Животните Симпатична Мачка Цртан филм Модел со Бела Кадифен Намали за Семеен Празник Божиќ Партија

Това е достапна
DEN 95.52
Количината на стоката:

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ чорапи имаат циклуси кои го прават тоа лесно да висат насекаде во куќата.Отвори на врвот за бонбони или разни мали подароци.Ова е одличен Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера и прекрасен подарок за пријателите и семејството.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Ова е одличен Божиќ украс, совршен подарок, со вас и вашето семејство прекрасен празник меморија!Ве молиме имајте на ум дека поради рачни мерења, можеби постои јаз на 1-2 cm.Покрај тоа, различни покажува, исто така, може да имаат боја разлика.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата