4 Парчиња Виси Перење Забавува Торба Виси Забавува Вратата Забавува Виси Перење Кеси со Слободниот Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Најдобар Избор за Одржување Вал?

4 Парчиња Виси Перење Забавува Торба Виси Забавува Вратата Забавува Виси Перење Кеси со Слободниот Прилагодлив Нерѓосувачки Челик

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

Круг отворање и на дното патент дизајн : круг отворањето на нашите виси забавува торба ви овозможи да се стави на валкана облека во лесно; На дното на перење забавува торба е дизајниран со патент, и кога вратата виси попречи е полн со валкана облека, се повлече на дното zip директно и лесно да се отстрани валкана облека, побрзо истовар.Големи и работ цвест засилување : на работ на виси бања перење забавува се професионално засилен за долговечност, избегне кинење од бода, и можете да го користите нашите перење кеса за да се врати продавница валкана облека, играчки, кревет листови, крпи, чевли, итн., практичен и лесен за употреба.Комплетен прибор : ние не само што ви виси перење кеси, но исто така опремен со 2 различни стилови на куки, имено морон куки и нерѓосувачки челик куки, која може лесно да ги исполни вашите различни фиксна потреби, и може да избере соодветните куки според различни целни локации.Пакет на информации : ќе добиете 4 парчиња оксфорд ткаенина виси перење кеси, 8 парчиња од нерѓосувачки челик, метални куки и 8 парчиња проѕирна леплива куки; Да ги исполни вашите секојдневна употреба потреби, можете лесно може да се обеси во плакарот, бања, спална соба или каде што сакате да ја користите.Соодветна големина : нашата перење кошница попречува се околу 30 x 20 инчи големина и може да се одржи валкана облека за 1-7 дена, големината и капацитетот, се доволно големи за да можете лесно да ги задоволи секојдневните потреби; Wall-монтирани дизајн може да го спаси вашиот простор за складирање, користење на екстра простор за складирање е добар избор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата