Scosche BTFMSR BTFREQ Универзална Bluetooth Hands-Free Комплет за во Автомобил со Дигитален FM Предавателот и 10-Вати USB Полнач за во Автомобил

Scosche BTFMSR BTFREQ Универзална Bluetooth Hands-Free Комплет за во Автомобил со Дигитален FM Предавателот и 10-Вати USB Полнач

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

Bluetooth сет за Автомобил : Направи hands-free повици од вашиот bluetooth-от за паметен телефон.FM Предавателот Адаптер : Со далечинскиот управувач безжично да стримувате музика од адаптер за вашето возило е ФМ стерео.Брзо Полнење : 10 вати 2.1 Amp USB порт на автомобил 12 V полнач за брзо трошоци вашиот уред; да се Чува на јачината на звукот и гласовна контрола.Удобен Дизајн : Флексибилни деколте ви овозможува да положба на LCD екранот на вашиот склопот на приказ.Компатибилен со Мобилни Уреди : предавателот може да се користи со Apple и Andriod уреди со 3.5 мм порта; Доаѓа со 3 годишна гаранција.На SCOSCHE во трката за полнење обезбедува лесна замена од фабриката стерео да се еднокреветни или двокреветни DIN резервни единица.Тоа вклучува вграден во полна боја на екран осетлив на допир интерфејс со поединечните контроли за вашето возило е клима и удобност карактеристики.За време на инсталацијата, нема сечење на возилото ОЕМ жици или било каков сложен програмирање потребно.Компатибилен со 2014-up Jeep Grand Cherokee возилата опремени со една зона прирачник за климатски контроли s радио со кристално јасно чист звук и DSP ЕХО откажувањето.На 10-вати 2.1 Amp осветлени USB порт автомобил полнач за приклучоци во сите возила 12 V моќност порта и давачки уред во исто време.На flex вратот дизајн на LCD екранот, обезбедува лесен-за-читање интерфејс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата