за Benz C Class W204 / S204 C180 C200 C220 C250 C300 C350 C320 CDI C63 2011 2012 2013 (Лева Рака Диск) Стерео во Автомобил DHead Единица Радио DSP GPS Навигација Мултимедијален Плеер

за Benz C Class W204 / S204 C180 C200 C220 C250 C300 C350 C320 CDI C63 2011 2012 2013 (Лева Рака Диск) Стерео во Автомобил DHead

Това е достапна
DEN 1214.40
Количината на стоката:

Супер Андроид Систем : Најновиот Android 8.1 систем се направи овој автомобил стерео полесно и побрзо да се кандидира и поддршка на голем стан преземете.Играчот За Поддршка На Сите Оригинални Автомобил Функции Plug & Play (Нема Потреба Од Намалување На Жици).Применливи Модели : Нашата Седна Nav GPS навигациски систем стерео player авто радио стерео за Benz C Class W204 / S204 C180 C200 C220 C250 C300 C350 C320 CDI C63 2011 2012 2013 (Лева Рака Диск).Главни Карактеристики : изграден во функции : GPS + Wifi + Bluetooth + Радио со RDS + USB + AV во / од + Play продавница + Огледало линк + Надворешен Микрофон ptional функции : TPMS + Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА + DAB + DVR + Rearview Камера + OBD Адаптер + 4 G dongle + car Play + потпирачи за глава се Следи.ОЕМ Темперамент : лесна инсталација и поддршка на воланот контрола и други оригинални автомобил функции .Помина CE, Rhose, FCC и др.Професионални Пред-Продажба И По-Продажба на Услуги се : Ви се adviced да ни испратите вашиот автомобил модел, произведуваат година и табла слика со разговор или по пошта, ние ќе ви помогнат да се зголеми двојно проверете дали овој автомобил стерео се вклопуваат совршено за вашиот автомобил.Ако имате било какви прашања, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, ентузијастички во рок од 24 часа.Оваа Седна Nav Gps Навигациски Систем од Сателити Navigator Двојно Din Стерео Player Авто Радио само компатибилни со специфични модели на автомобили.Ве молиме потврдете го тоа пред да ја купите.Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас.Главната Функција оперативен СИСТЕМ : Android 8.1 Систем ПРОЦЕСОР : Rockchip PX5 Кортекс A53, Octa Core Главниот Frenqency : 1.5 GHz Вграден WIFI Изграден во DVR функција (директно поврзете USB камера) Изградена во двојниот начин огледало линк функција Поврзете надворешен OBD (изборен) се Поврзете надворешен 3 G модем (изборен) Капацитивни мулти-екран на допир Екран резолуција : 1024 * 600 Вграден Bluetooth за мобилни hands-free Вграден GPS функција ДИГИТАЛНА-Т, ISDB, ATSC се опционални воланот контролна функција Радио приемот : FM / AM може да биде зачувана 30 станици RDS е на располагање.Видео : MP4, Х. 264, WMV, AVI, РМ / RMVB, VOB и повеќе Аудио : MP3, WMA, WAV и повеќе Автомобили поддршка се прикаже : Автомобил обратна камерата на текст (прекинувач автоматски) AV излез / влез : 2 видео надвор, 4audio излез, 1video текст, 2 аудио влез Subwoofer излез 4 * 50 W Максималната моќност : 4 X50 W максимална излезна моќност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата