Thule Rodvault Мува Риболовен Стап Превозникот, 2 Прачки

Thule Rodvault Мува Риболовен Стап Превозникот, 2 Прачки

Това е достапна
DEN 10798.80
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Има 2 целосно собрани летаат риболов до 10'.Accommodates ролна дијаметри до 4.25" со борбата против пушки.Авион-одделение, елоксирани алуминиумски шипки цевки и тешки, стакло армирано, најлон ролна случај за максимална ролна заштита.Риболов прачка рек брави да се задржи прачки сигурна и безбедна.Заклучување на риболов прачка управување со возило, со еден мал катанец (не се вклучени).Универзална монтажа хардвер одговара на сите Thule crossbars и широк спектар на покривот полици.Полипропилен наредени род цевки за додаде род, упатство и совет за заштита.Безбеден и сигурен начин за транспорт на целосно лажирани летаат прачки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата