На Децата Место Бебе Дете Момче Кратко Sleeve Графички Т-Маица 3-Пакет

На Децата Место Бебе Дете Момче Кратко Sleeve Графички Т-Маица 3-Пакет

Това е достапна
DEN 181.92
Количината на стоката:

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Голема мода, малку се цени.Пакување од 3 графички tees вклучува : . 1 tee со жирафа графички дизајн на предната страна. 1 tee со ајкула графички дизајн на предната страна. 1 tee со дино графички дизајн на предната страна.Вредност-евтина облека и облека која е забавно и лесно да се стави заедно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата