Игра Налепници Момчиња Декор со Lording Ctrl Alt Del Ѕид Decal Винил Уметност Mural Ѕид Налепници за Дневна Соба Деца Мажите Playroom Спалната соба Видео Игра Соба Дома бебе соба Дек?

Игра Налепници Момчиња Декор со Lording Ctrl Alt Del Ѕид Decal Винил Уметност Mural Ѕид Налепници за Дневна Соба Деца Мажите Playroom

Това е достапна
DEN 358.80
Количината на стоката:

Она што ќе добиете : Еден лист голема игра ѕид decal големина е : 60*35cm/23.6*во 13.8.Материјал : Овие самолепливи игри налепници направени од ПВЦ материјал, без иритирачки мирис, не избледуваат, не-токсични, заштита на животната средина.Лесен за користење : Игри соба оркестарот ѕид decals кора & стап, без боја, лесно да го Инсталирате mural за дома.Отстранлив ѕид decals - лесно на & лесно off.Тоа е лесно да се отстрани и може да биде целосно лупено исклучување на покриена површина без да остават остатоци.Поле на примена : Постери за момчиња соба ѕид налепници може да се совршено да се применат на тешко и мазни површини, како што се на врати, прозорци, ѕидови, мебел, плочки.Се задржи на површината се исуши пред инсталацијата.Идеален подарок : Видео игра налепници може да биде подарок за девојчиња, мажи, тинејџери, создавање на жива атмосфера.игра ѕид налепници не само што може да светне вашата соба, но, исто така, ги охрабри имагинација, создавајќи жива атмосфера.Embellishing вашата околина со овие налепници ќе донесе пријатен момент за вас.Спецификација : Големина : 60*35cm/23.6*во 13.8.Материјал : ПВЦ/Винил Пакет : 1*ѕид decal 1*трансфер на филмот 1*упатството за Боја : црна Карактеристики : Лесно да се отстрани:Овој деца ѕид decals е пренослив само секунди, но не се обновливи, да ги отстраните ѕид уметност decal без оштетување на ѕидот.Простор за заштеда на декорација : Minecraft налепници може да и ги красат ѕид без го зафаќа просторот за живеење, и збогатување на екранот ефект на ѕидот.Употреба : Игри налепници е совршен декор за playrooms, играта соби, дневни соби, расадници, детска спална соба, и на други места што сакате.Тоа е, исто така, идеален подарок за момчиња,девојки,тинејџерскиот роденден, Инструкции : 1 Изберете мазна, чиста, сува и рамна површина. 2 откине трансфер филм и ставете ја на налепница, а потоа избришете ја со кредитна картичка. 3 откине на бела подлога од хартија, стап трансфер филм со писма на ѕидот, и користење на кредитна картичка за да ја отстраните гас од налепница. 4 Конечно, нежно откине трансфер филм.Ве молиме Имајте во предвид : 1 ве Молиме прочитајте ги производ големина информации внимателно, така што ќе може да се купи вистинскиот производ. 2 Во процесот на користење, обрнете внимание за да ги задржи вашите раце и ѕидот на чиста и сува,инаку тоа ќе влијае на ефектот на ѕидот налепница.Нашата услуга : Ако имате било каква употреба проблеми или квалитетот на производот проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.Среќен шопинг.

Клучни карактеристики

Size:
60*35cm/23.6*13.8in.
Material:
PVC/Vinyl
Package:
1*wall decal 1*transfer film 1*instruction manual
Color:
black
Features:
Easy to remove:This kids wall decals is removable just seconds, but not reusable, :
remove wall art decal without damaging the wall. :
Space-saving decoration:
Minecraft stickers can well decorate the wall without occupying living space,
and enrich the display effect of the wall. :
Usage:
Gaming stickers is a perfect decor for playrooms, game rooms, living rooms, nurseries,
kids bedroom, and other places you want. It’s also an ideal gift for boys,girls,teenage birthday, :
Instructions:
1 Choose a smooth, clean, dry and flat surface. :
2 Tear off the transfer film and place it on the sticker, then wipe it with a credit card. :
3 Tear off the white backing paper, stick the transfer film with letters on the wall, and use a credit :
card to remove the gas from the sticker. :
4 Finally, gently tear off the transfer film. :
Please Note:
1 Please read the product size information carefully so that you can buy the right product. :
2 In the process of using, pay attention to keep your hands and the wall clean and dry, :
otherwise it will affect the effect of the wall sticker. :
Our service:
If you have any usage problems or product quality problems, please contact us in time, :
we will try our best to solve the problem until you are satisfied. Happy shopping. :

Слични производи во категоријата