DJASM Ydtzf Зима Мажите Тренерки Руно Топло Качулка Панталони Облека 2020 Зима Обичните Мажи Сет Плус Големина Сомот 2 Парчиња Сет (Боја : Б, Големина : XX-Large)

DJASM Ydtzf Зима Мажите Тренерки Руно Топло Качулка Панталони Облека 2020 Зима Обичните Мажи Сет Плус Големина Сомот 2 Парчиња Сет

Това е достапна
DEN 8064.00
Количината на стоката:

Руно,Кадифе.Лесни и меки,удобен за носење,лето лабава одговара sleepwear loungewear.Ова парче сет карактеристики со деколте дека може да се носи надвор едни на рамо, кратки ракави, ,еластична корселе,опуштете се вклопуваат облека.Овие жени е дел пижами се дише и лесно на кожата, ќе ви ги од секојдневните стресови и ви обезбеди меки и удобни ноќ.Повод : погоден за лето, на одмор, на плажа, во спиење, дома и секојдневно носат,да вежбате.За да уживате во салон носат, sleepwear, породилно носат, овие симпатична салон кошули за жените се добар избор.Лесни и меки,удобен за носење,лето лабава одговара sleepwear loungewear.Ова парче сет карактеристики со деколте дека може да се носи надвор едни на рамо, кратки ракави, ,еластична корселе,опуштете се вклопуваат облека.Овие жени е дел пижами се дише и лесно на кожата, ќе ви ги од секојдневните стресови и ви обезбеди меки и удобни ноќ.Повод : погоден за лето, на одмор, на плажа, во спиење, дома и секојдневно носат,да вежбате.За да уживате во салон носат, sleepwear, породилно носат, овие симпатична салон кошули за жените се добар избор.Информација за производот : Повод : Casual Material : Polyester Sleeve должина : Долги Sleeve Style : Мода,Home Length : Regular Fit : Одговара на сличен легален начин да size How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Блузи,1 PC Панталони,Само еден сет на облека не содржат други додатоци и decorations Size табела : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка за рачно мерење, ви благодарам.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Повод : 2 Парче Облека Совршен за Работа на Повик, Партија, Clubwear, Настан, Слободно време, Тренингот, Спорт & Фитнес, Вежбање Activewear, Џогирање, Работи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата