Highcraft STC-10T Скок Цевка Поддршка Блок со Поцинкуван Челик Кочење - Sleeper да се Спречи Замена Солидна Канал ќор-сокак Лулка - 750 lb.капацитет - 5-3/4 x 9-3/4 во, Висок Степен на Рец

Highcraft STC-10T Скок Цевка Поддршка Блок со Поцинкуван Челик Кочење - Sleeper да се Спречи Замена Солидна Канал ќор-сокак Лулка

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

КОЧЕЊЕ ВКЛУЧЕНИ : Ова е Безбеден и Удобен се Залагаме за Поддршка на вашиот Цевки, Кабел Послужавник, Електрични Канал и HVAC Опрема со Кочење Стеги за Покриви и Други Рамни Површини.ВИДЛИВОСТ И БЕЗБЕДНОСТ : Обезбедено со Зелена Рефлектор на Блок.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Ова Цврсти Цевки Закачалката Е Произведен со 100% Рециклиран Висок Степен на Гума и Многу Издржливи Pregalvanized Челик Кочење.Материјалот е УВ Отпорни и Отпорен на Корозија, за да се Обезбеди Траен Перформанси.ШТИТИ : Има Цевка во Место Безбедно, Dampens Вибрации, и го Штити Покривот на Слузницата од Кинење.ДИМЕНЗИИ : (види дијаграм) 9-3/4 во.Должина x 5-3/4 во.Ширина x 4 во.Висина x 5.2 кг.Кочење е 1-5/8 во.Ширина x 13/16 во.Висина x 10 во.Долго.Боја : Црна | Големина : 5-3/4 x 9-3/4 во.Со Кочење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата