LG Aristo 2 (Преголеми Случај да се приспособат на Случај или Капак) Cell-Работи Хоризонтална Црна Napa Кожа Случај Торбичка Изграден Во Магнетно Размавта и Кожа Завиткани С

LG Aristo 2 (Преголеми Случај да се приспособат на Случај или Капак) Cell-Работи Хоризонтална Црна Napa Кожа Случај Торбичка Изграден

Това е достапна
DEN 285.36
Количината на стоката:

Ќелија-Работи Производ.ПОВЕЌЕТО НАРЕДБИ БРОД ВО РОК ОД 24 ЧАСА, А ПРИСТИГНЕ ВО 3 ДО 5 ДЕНА СО СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ.Кој Долготраен Висок Квалитет Парична Казна Кожа.Убаво направени црна бода околу случај.Изградена во Спојувалка за Каиш и Појас Јамка.Мека Крпа Внатрешни работи Да го Заштитите Вашиот PDA И да се Избегне Гребење.Мека кожа случај торбичка за вашиот LG "Aristo 2".Современиот дизајн, е елегантен и модерен.Убава црна бода околу целиот случај и клип.Тоа навистина изгледа како многу поскапо случај.Овој сестран случај, има магнетно затворање дека ќе го задржи вашиот телефон безбедно внатрешноста на случајот, без да влијаат тоа е работата.Тоа има спојувалка за каиш и појас јамка во грбот.Овој случај е направен толку добро што тоа ќе трае целиот живот на вашиот телефон.Мека внатрешни работи материјал штити вашиот екран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата