2 парчиња Деца Девојка Облека Т-Маица, Фустан+Фармерки Шорцеви Бебе Девојки Облека Сет

2 парчиња Деца Девојка Облека Т-Маица, Фустан+Фармерки Шорцеви Бебе Девојки Облека Сет

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

95% Памук, 5% Полиестер.Рака Мие Само. ❀ Ве молиме проверете ја оваа детал внимателно : блузи се уникатен фустан дизајн( долго);назад на врвот е делумно да се види преку/слаби. ❀Симпатична дете девојка облека погодни за машина за миење и рака мие и брза испорака за вашето задоволство. ❀Носи удобно : Памук се вклопуваат и Chiffon Материјал. ❀Уникатен и Fashional : деца девојка вест и деца девојка жан шорцеви дизајн ќе бидете сигурни дека овој една вашата девојче е омилен во текот на целото лето. ❀ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1* девојка врвот + 1* девојка фармерки шорцеви. - Цветни Мало Девојче Летна Облека -. - Paild Мало Девојче Летна Облека -.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата