Прилично Пет Чаши Двојно Куче, Мачка Чинии за Храна Вода Фидер Чудни Сад Навалите Хранење Јадења Заштита на домашно Милениче ' Рбет Не-Пропадна Пластични Мали Средн

Прилично Пет Чаши Двојно Куче, Мачка Чинии за Храна Вода Фидер Чудни Сад Навалите Хранење Јадења Заштита на домашно Милениче ' Рбет

Това е достапна
DEN 1925.28
Количината на стоката:

Надворешноста на нашето хранење чинии се направени од високо квалитетен материјал, па можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае долго.Здрава Пет Чаши : Над земја и Склони дизајн помага за ослободување на стрес на вашето домашно милениче вратот.Не Истури Мачка Чинии : Ова покачена мачка сад е добар избор за неуредна eater.Двојно Чаши Дизајн : Сет од 2 чинии за храна и вода.Транспарентен чаши можат да го контролираат износот на храна, која дизајн за мали кучиња и мачки.Намалување на Вратот Товар Куче чинии : навалена сад го намалува притисокот кога потпрена на нивните тела.Садот има добра потпора, кое го спречува непослушен домашно милениче од лесно движење на сад.Име на производ : Пет Feeder Product боја : Бела Производ Материјал : PCABSWhat ќе добиете : Пет Feeder Tip : Овој производ не содржи никакви домашни миленици.Внимание : 1. Големината е мерени рачно, и мали грешки се нормална.2. Ние ќе брод колку што е можно побрзо, бидејќи тоа е меѓународен превоз, ве молиме да бидете трпеливи.Исклучителен изглед : На изглед е тркалезната и мазна, а изработката е во ред, убава и модерен, без мирис, невкусна и лесно да се чисти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата