Pizazz 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса со Бебе Коса Избелени Јазли Црна Боја 180% Густина на Бразилскиот Длабоко Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени(26 Инч

Pizazz 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса со Бебе Коса Избелени Јазли Црна Боја 180% Густина на Бразилскиот Длабоко

Това е достапна
DEN 5318.16
Количината на стоката:

Губење На Материјал : Бразилски Необработени Човечка Коса, Перики.HD Проѕирна Чипка Пред Перики.Боја на коса : Црна Боја на Човечка Коса, Перики, Може да се Бојадиса и Избелени.Чипка Големина : 13x 4 Инчен Уво до Уво Чипка Пред Перика, HD Транспарентен Швајцарската Чипка, Невидливи и Мека.Натпреварот Тонот На Вашата Кожа.Капа големина : 21.5-22.5 Медиум Капа Големина со Прилагодливи Рака и 4 Чешли внатре, Лесно да се Прилагоди и да Носат Удобно.За Должина : Бидејќи Бран Перики Има Навивам Шема, Должината на Перика Треба да се Исправи и да се Измери од Глава Вртат до Дното.Pizazz Коса компанијата специјализира во висок квалитет 100% човечка коса за над 15 години.Директно, Кадрави, Тело/Длабоко Бран итн.различни фризури за вашиот избор.Доволно Акции : Нашата фабрика, која обезбеди flesibility за коса се произведуваат.Нашата Мисија : Направи сите да уживаат во нивната вистинска љубов коса, Донесе нашите клиенти убавина и среќа.Швајцарскиот Чипка ~Услужни И Издржливи.Пред-Извлечен Косата ~ Убава.Бебе Коса Околу ~ Природни. 13x4 Инчен врвот чипка.Долго Длабока Простор.Невидливи Јазли.Кожата се топи чипка. 4 Чешли Околу ~ лесно да се обезбеди.Meduim Кафеава Боја Чипка ~ Одговара за вашата кожа.Прилагодливи Еластична Рака.Дише Мрежа Капа.Капа Големина : Медиум(21.5-22.5 инчен).Точно на Должината & Weight No Метежот, Не shedding Neat и Чиста Човечка Коса Wigs Natural и Мека Коса Текстура.Можете да ги носите во било наврати, на Пример, birthday (роденден)/забава/катира/ноќта на вештерките/фестивалот/фаза show/божиќ/црн петок/училиште/одмор и така натаму.СОВЕТИ ЗА НЕГА НА КОСА. 1.Се мијат и Длабока Состојба на Косата Редовно. 2.Detangle Коса Нежно со Раце Пред Миењето. 3.Стил Кадрава Коса Нежно со Прстите Наместо Четка. 4.Остави Косата да се Исуши Природно и Не го Направат Тоа Под Пламнал Сонцето. 5.Никогаш не Спие со Влажна Коса и Ќе Може да ја Заврши за да се Спречи Заплитане. 6.Избегнувајте Overusing на Топла Curlers и Рамно-Песна Која ќе го Скрати Нејзиниот животен век.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата