Шетач Шише Носители, Twoworld 360 Степени Ротација Antislip Универзална Купот на Држачот за Слободни Виси на Ветер Купот на Држачот за Шетач, Велосипед, инвалидска Количка, М

Шетач Шише Носители, Twoworld 360 Степени Ротација Antislip Универзална Купот на Држачот за Слободни Виси на Ветер Купот на Држачот

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

На шетач заграда може да се ротира 360 степени и може да се монтира на handlebars, придружни цевки, пред предници и пред цевки за употреба во повеќето колички.Ова е најдобар избор за мајки да одиме!.Секоја чаша држачот е опремен со анти-лизга дихтунзи, кои можат да бидат ставени во фиксна и вилиците за да се спречи лизгање и заштита на челични цевки од гребнатини.Погоден за повеќето шишиња : рачката има одредени еластичноста и може да се применат за да бебе шишиња, кафе чаши и шишиња со вода.Инсталацијата е многу едноставна и сите операции се лесно и без никакви алатки.Разноврсна : Компатибилен со повеќето шетач модели, но исто така и за велосипеди, инвалидски колички, мотоцикли и автомобили.Мајките се соочуваат со преземање на бебето надвор, шише за вода, шише не знае каде да се сместите?Бебе шетач чаша носителот е вашиот најдобар избор!Колку што пресврт ротирачкото завртка и клип тоа да било заградата на количка, можете да го цврсто држете го вашиот шише за вода или вашето бебе шише на количка.Тоа е многу лесен за употреба и едноставен за употреба !- Aaterial : пластика - Боја : Црна - Носителот дијаметар : 6-8см - Прилагодлив менгеме дијаметар : 2.5-5cm - На шетач заграда може да се ротира 360 степени и може да се монтира на handlebars, придружни цевки, пред предници и пред цевки за употреба во повеќето колички.Ова е најдобар избор за мајки да одиме!- Секоја чаша држачот е опремен со анти-лизга дихтунзи, кои можат да бидат ставени во фиксна и вилиците за да се спречи лизгање и заштита на челични цевки од гребнатини. - Погоден за повеќето шишиња : рачката има одредени еластичноста и може да се применат за да бебе шишиња, кафе чаши и шишиња со вода.- Инсталацијата е многу едноставна и сите операции се лесно и без никакви алатки. - Повеќенаменски : Компатибилен со повеќето шетач модели, но исто така и за велосипеди, инвалидски колички, мотоцикли и автомобили.Пакет including1 X Против пролизгување gaskets1 X Шетач Шише Носители.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата