McCormick GUACAMOLE Леќата се Меша 1oz. (9 Пакети)

McCormick GUACAMOLE Леќата се Меша 1oz. (9 Пакети)

Това е достапна
DEN 457.20
Количината на стоката:

Лесно guacamole леќата се меша.Направи партија-подготвени се натопи во помалку од 5 минути.Само да се комбинира со пире од guacamoles и да им служи.Направени со Mc Cormick билки и зачини.Од Америка #1 билка и зачин бренд.Додадете југо-на-на-на границата на вкусот на вашата следна партија или taco ноќ со Mc Cormick Guacamole Леќата се Меша.Нашиот потпис мешавина од Mc Cormick билки и зачини го става вкусови на лук, црвен бел пиперки и jalapenos право на вашите прсти за да се овозможи совршен guacamole во секое време.Едноставно се меша со пире од авокадо за семејството-омилени натопи, Мексиканската храна врвот, или да додадете црн грав и пченка за југозападниот ги преземе за овој класичен натопи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата