Симпатична Ајкули Печатени Носење Складирање Торба За Nintendo Switch Лајт & Додатоци За Преносни Патување

Симпатична Ајкули Печатени Носење Складирање Торба За Nintendo Switch Лајт & Додатоци За Преносни Патување

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Складирање Случај за Nintendo Прекинувач : Нашата носи торба е за Nintendo Switch Лајт и Nintendo Switch додатоци.Тоа е еден пренослив случај дизајн со рака на врвот,дека лесно за вас да се носат.Голем Капацитет : Нашите патување за носење изгледа мала, но капацитетот е голем,совршено се вклопува Nintendo Switch систем може да има 20 игра картички и други мали додатоци.Во внатрешноста има голема мрежа џеб,обезбедува простор за складирање за некои мали компатибилен Nintend switch додатоци.Високо Квалитетен Материјал : Нашиот тим, кеса за префрлање лајт игри е направен од високо-квалитет Најлон+ЕВА+Сомот материјал,shockproof,трајни и водоотпорен.Удобен за Носење и Шема : Нашата складирање случај за префрлање лајт има една студија рачка за да го носат.Моделот е дизајн и печатени во секој случај,кога ќе се најде прекрасна шема,можете да ги купите својот без никакви грижи.Customer Service : Ако имате било каков проблем со nintendo switch лајт складирање случај,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,па ве молиме да купите со доверба.Прилагодено за чување за nintendo switch лајт за носење трајни тешко школка складирање торба е еден мода и преносни случај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата