KEO Мелничката 10481 Тешки-Должност Обичен Мелење Машина, Лево-Страна, Спирала,HD Стил, 3 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 10 Заби, 45° Ангел, 4 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој

KEO Мелничката 10481 Тешки-Должност Обичен Мелење Машина, Лево-Страна, Спирала,HD Стил, 3 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 10 Заби, 45°

Това е достапна
DEN 14527.20
Количината на стоката:

Голема брзина го украдат.Обичен мелење машина.Лево-страна 45 ⁰ спирала тешки-должност.KEO Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.Хсс обичен мелење машина - лево-страна 45 ⁰ спирала тешки-должност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата