DGSJD Нордиските Едноставна Phnom Penh Неколку Кафе Керамички Дома Попладне Чај Поставите Цвет и Чаша Чај Поставите Свадба Подарок

DGSJD Нордиските Едноставна Phnom Penh Неколку Кафе Керамички Дома Попладне Чај Поставите Цвет и Чаша Чај Поставите Свадба Подарок

Това е достапна
DEN 9122.40
Количината на стоката:

Материјал : Коска Кина.Рака-следење на злато, со користење на чиста рака-следење на злато технологија, и мулти-процесот на производство.Удобно се справи со дизајн е во согласност со принципот на човекови механика, и зафат се чувствува удобно.Светла стаклен површина, глазура површината е нежна и мазна, не е лесно да се биде обоено.Купот е рака-насликани со злато, моделот е едноставен и доброто, и севкупниот дизајн е елегантен и луксузен.Материјал : Коска Кина Опис : 1 Set = 4 Чаши + 4 Чинии + 4 Лажици+ 1 Чаша shelf Material : Коска Кина .Рака-следење на злато, со користење на чиста рака-следење на злато технологија, и мулти-процесот на производство.Удобно се справи со дизајн е во согласност со принципот на човекови механика, и зафат се чувствува удобно.Светла стаклен површина, глазура површината е нежна и мазна, не е лесно да се биде обоено.Купот е рака-насликани со злато, моделот е едноставен и доброто, и севкупниот дизајн е елегантен и луксузен.Answer : ___________________________ Note : 1.Светлината и следи подесувањето може да предизвика мала боја разлика.2.Ве молиме овозможи мало отстапување, како и сите димензии се мерени рачно.Сликата е само за референца.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата