Sedioso Куче Играчка,Интерактивни Полнети Фокс Куче Играчки за Досада,Симпатична Писклив Куче Џвакање Играчки за Кученце,Мали,Средни,Големи се Одгледуваат

Sedioso Куче Играчка,Интерактивни Полнети Фокс Куче Играчки за Досада,Симпатична Писклив Куче Џвакање Играчки за Кученце,Мали,Средни,Големи

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

【Памучен Материјал】 : Sedioso кадифен играчки за кучиња се направени од памук,што е добро за вашите кучиња,памук, плетени играчка нозе направи играчка повеќе цврсти, меки кадифен surfacr има удобно чувство на допир, тоа може да се заштити вашето куче е непцата. 【Писклив & IQ се Третираат Обука】 : Ова куче писклив играчки има вграден-во вокал мочниот меур, која емитува звук кога миленици залак,исто така може да игра затегнување на војната, со користење на трајни јаже нога со вас куче,тоа е најдобрата играчка за IQ и интерактивна обука, вие не само што може да се зајакне однос, но, исто така, треба повеќе да се забавуваат со вашите кучиња. 【Дневна Забава & ја Намали Вознемиреноста】 : Додавање на Дневна Забава за вашите миленици, намалување на депресија,досада и анксиозност кога тие се сами, тоа исто така може да се намали шансата на вашето домашно милениче да се чувствува троседот,чевли,итн, кои можат да одржите вашиот дом чист и уреден. 【Заби се Исчисти & се Задржи Здравје】 : Sedioso куче chewers играчки е добро за вашето домашно милениче да се задржи чистење на забите,домашни миленици ќе се зголеми вежба за да се одржи телесната тежина и здравјето преку играње на играчка.Тоа е исто така добар подарок за вашите кучиња за роденден,божиќ,денот на вљубените,итн. 【Лесни & Издржлив Дизајн】 : Sedioso трајни куче играчка има лесен фокс облик дизајн,кој е совршен за кученце,мал, среден и голем кучиња(не одговараат за екстремни агресивни залак кучиња), лесно е да се фрли надвор за fetching игра со вашите миленици,која ќе го направи вашиот миленици поздрав и може да се мие со вашата рака или со машина за перење. 1 : Ова куче кадифен фокс играчка е направен од природен памук и кадифен која е безбедно и удобно чувство на допир. 2 : Таа овозможува интерактивна забава која ќе се забавуваат и да се предизвик вашите кучиња да ги задржи врати повторно и повторно. 3 : Тој е дизајниран со покрена површина која им помогне исчисти вашиот кучиња заби и масажа на своите непца. 4 : Оваа мека кадифен играчки обезбеди добра акција за чистење кои може да ги задржи вашите кучиња заби поздрав.Кучињата не само за нашите пријатели, но исто така и нашето семејство.Сепак, времето кое го поминуваат со нив е ограничен.Кога тие се осамени, играчки може да се олесни нивната вознемиреност.Затоа, безбедна и добро дизајниран играчки се многу важни.Не само што може да кучиња се забавуваат, тоа исто така може да се обезбеди нивното здравје.Пакетот Вклучува : . 1 x Sedioso Куче Кадифен Играчки (Fox Облик).Материјал : Природен Памук,Мека Кадифен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата