Стоматолошки САД 1802 Ножеви KGF8 6EZ

Стоматолошки САД 1802 Ножеви KGF8 6EZ

Това е достапна
DEN 1080.00
Количината на стоката:

Стоматолошки САД континуирано уникатни агли и sharpens секој ножот.Стоматолошки САД го зголемува нивото на топлина лекување на 50-55 цврстина оценка.Соодветна виткање на секој совет, од 1 до 6 пати, за да се осигура правилна употреба квалитети.Купување на најдобар квалитет на материјали.Квалификувани техничари се производство на форми на секој совет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата