Отстранлив 3D ноќта на Вештерките Кат Ѕид, Плафон Налепници, ноќта на Вештерките Ѕид Кат Налепници Украси, Плашлив Рака Гребење Страшно Лилјаци Дух Кат Ѕид Decal Mural Ор?

Отстранлив 3D ноќта на Вештерките Кат Ѕид, Плафон Налепници, ноќта на Вештерките Ѕид Кат Налепници Украси, Плашлив Рака Гребење Страшно

Това е достапна
DEN 854.40
Количината на стоката:

【КОЛИЧЕСТВО Безопасни.Водоотпорен.Ѕидот налепници може да се држи на било каква мазна и чиста површина, како што се стакло, рамниот ѕид, и кабинет, дури и во автомобил, приказ и тоалет. 【Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ】 : Овој лилјак налепници ти дава многу начини за да ги красат вашата соба за ноќта на Вештерките партија украси, сите Тие ќе ги задоволи вашите потреби за вашиот ноќта на вештерките партија украси и прибор, најдобрите ноќта на вештерките прозорец decals налепници силуета некогаш. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Чистење на површината пред се применуваат.Само лупам и стап.Вие само треба неколку минути да се создаде голема ноќта на вештерките средина.Ноќта на вештерките прозорец држи исто така, може да се користи како деца' подароци, партија декорација материјали, партија услуги, фестивал подароци.Точка Име : Среќен ноќта на Вештерките Ѕид Налепници Страшно Лилјаци Тиква Плашлив Рака Лилјак Прозорец Насловна Страна Декорација на ноќта на Вештерките Letterings Ѕид Decals Лилјаци Оркестарот ноќта на Вештерките Прозорец Налепница Спецификации : Материјал : ПВЦ Тема : ноќ на Вештерките Зошто да Изберете Ни : Овие ноќта на вештерките прозорец држи држи до вашиот windows, потоа излупете надвор без оштетување на стакло или држат, се одлични за декорација, многу забава предмети!Топло Совети : 1. Користете ги за да ја исчистите површината пред да се држат. 2. Можете да користите картичка на триење и отстрани меури во внатрешноста на налепници. 3. Обновливи ако нема скршен по сте отстранети. 4.Ако имате било какви прашања со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе го замени сте нов замена или целосно враќање на средствата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата