Tenbroman Симпатична Десктоп Мини Флип Ѓубре Складирање Кофа Канцеларија Домаќинство Додатоци Биро Отпад Сад Кофа Корпата За Ѓубре (Сина)

Tenbroman Симпатична Десктоп Мини Флип Ѓубре Складирање Кофа Канцеларија Домаќинство Додатоци Биро Отпад Сад Кофа Корпата За Ѓубре

Това е достапна
DEN 364.80
Количината на стоката:

Направени од цврсти пластични и силикони.Силиконски прави ѓубре може да свитлива - креативен дизајн?.Оваа симпатична мини ѓубре може да се чува вашето биро уредната.Тоа може да се користи како пен носителот, хартиена крпа цевка, дребулии за отпадоци, ѓубре, итн.Тоа не е лесно да се изгребат табела врвот и може да бидат ставени на маса на било каков материјал.Здрава и еколошки пријателски, не-токсични и невкусна, може да се користат со доверба.Тоа исто така може да се користи за чување на мали предмети на маса за да го направи вашиот десктоп среди, погоден за чување на пластични кеси, хартиени крпи, ролни, крпи, ракавици и чорапи, итн.Ова исто така го прави супер безбедно кога се користи во детските соби или места за играње.Можете да додадете боја ѓубре лименки во оваа спална соба, канцеларија, дневна соба, студија или било каде ви се допаѓа.Светла боја и едноставен облик.Мал и компактен, не зафаќа простор.Производ атрибут Материјал : ПП Стил : цртан филм Боја : бела, сина, розова Топло потсетник 1. Ве молиме запомнете дека поради светлосни ефекти, мониторот е brightness / contrast settings / etc е, ќе има некои мали разлики во бојата на слики и реалните предмети.Мери со рака, отстапувања од 1-2 см се е можно. 2. Ве молиме да ни остават порака ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговориме и да ви понудиме нашата најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата