Бел Метал Полица, Ѕид Оркестарот Бања Тоалет Wc, Триаголник Полица, D-J

Бел Метал Полица, Ѕид Оркестарот Бања Тоалет Wc, Триаголник Полица, D-J

Това е достапна
DEN 1605.60
Количината на стоката:

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди услуга за секој клиент.За било какви прашања, ние сме среќни да ви помогне да ги решите.Се споредуваат со слични предмети.Совршени за дневна соба, спална соба, канцеларија, ученичкиот дом, соблекувалната, провизии, итн.Подобрување на простор користење, додека украсување на дневната соба, и имаат силна носивоста.Висок квалитет на материјалите, тешко текстура, површинска заштита на животната средина Боја, безбедна и убава, направи дома повеќе топло.Можете да прикаже било мали објекти сакате, како свеќи, слика рамки,колекционерски предмети, книги, играчки, уметнички дела, трофеи, мали растенија, Кујна материјали и повеќе.Име на производ : Shelf Material : Алуминиум Alloy Surface третман : Anodizing Installation : Punching Number на подови : 2 floors Size : (на сликата)е Применливо места : Применливи сцени : дневна соба, студија, спална соба, ресторан, облека продавница, бар, балкон, ходник и така натаму.Главната употреба : позадина декорација, полици за книги, прикаже полици, полици и украси.Екранот potted растенијата, слика рамки и уметнички парчиња на постоечкиот полиците да ги красат ѕид за да се направи вашата дневна соба повеќе убава и топла што е удобно сносен.Уживате во среќни викенд во собата која целосно на естетска одблесокот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата