Новороденото Бебе Девојка Romper Бели Долги Ракави/Кавга Без Ракави Чипка Флорални Туту Фустан Bodysuit Облека

Новороденото Бебе Девојка Romper Бели Долги Ракави/Кавга Без Ракави Чипка Флорални Туту Фустан Bodysuit Облека

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање. ❀Материјал : Висок квалитет Памук се вклопуваат и чипка tulle, супер меки, трајни и удобно, одлична изработка, кожата по мерка за вашиот симпатична бебе девојки. ❀Дизајн : Мода и каузална стил за супер симпатична бебе принцеза.Бела чипка romper, кавга без ракави backless цвет печати bodysuit, туту здолниште onesies со еластичен појас и предвремени затворање за да го промените пелена. ❀Повод : Бела Чипка Туту Romper Фустан.Одлично за секојдневно носење, партија или на фото снимањето, свадба, Крштевка Крштевањето, семејство или ден или посебен повод.Најдобро за бебето туш подарок, раѓање и денот на вљубените присутни. ❀Големина : Супер симпатична новородено бебе облека за девојки, принцезата romper младата деца деца 0-3 Months, 3-6 Months, 6-12 Months, 12-18 Months. ❀Пакет : 1 buc бебе rompers.Оваа елегантна туту фустан romper прави вашата мала принцеза повеќе привлечна и убава.Новороденото Бебе Девојка Romper Бели Долги Ракави/Кавга без Ракави Чипка Флорални Туту Фустан Bodysuit Тимови Големина на Табелата Износени Ракави Големина 70Блузи 40cm/15.7"Биста 20cm/7.9"Возраст 0-6 Months Големина 80Блузи 42cm/16.5"Биста 21cm/8.3"Возраст 6-12 Months(мал) Големина 90Блузи 44cm/17.3"Биста 22cm/8.7"12 години-18 Months Големина 100Блузи 46cm/18.1"Биста 23cm/9.1"18 годишна Возраст-24 Months Долги Ракави Големина 70Блузи 42cm/16.5"Биста 25cm/9.8"Ракави 24cm/9.4"Возраст 0-6 Months Големина 80Блузи 44cm/17.3"Биста 26cm/10.2"Ракави 26cm/10.2"Возраст 6-12 Months(мал) Големина 90Блузи 46cm/18.1"Биста 27cm/10.6"Ракави 28cm/11.0"12 години-18 Months Големина 100Блузи 48cm/18.9"Биста 28cm/11.0"Ракави 30cm/11.8"18 годишна Возраст-24 Months Ако имате било какви проблеми, pls се чувствуваат слободни да контакт.За Превозот : се остварува со : 2 Дена за Испорака да Пристигне Стандард за Испорака : 7-15 Биз Дена да Пристигне Забрзана Испорака : 3-5 Биз Дена да Пристигнат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата