Aibesy 1KG/ Гајтанот PC Поликарбонат со Вжарено 1.75 mm Дијаметар >240℃ Печатење Температура за 3D Печатачите Цртање Пенкала Материјали

Aibesy 1KG/ Гајтанот PC Поликарбонат со Вжарено 1.75 mm Дијаметар >240℃ Печатење Температура за 3D Печатачите Цртање Пенкала Материјали

Това е достапна
DEN 1823.76
Количината на стоката:

Филамент Дијаметар : 1.75 mm (Димензионални Точност +/- 0.02 mm). 1kg/ гајтанот (прибл. 2.2 lbs) КОМПЈУТЕР со вжарено за 3d печатари.Печатење Температура : >240℃ (464℉).Гајтанот Дијаметар : 7.8 инчен; Гајтанот Ширина : 2.6 инчен; Гајтанот Центар Дупка со Дијаметар : 2.20 инч. (прибл.).Гајтанот Дијаметар : 7.8 Инчен; Гајтанот Ширина : 2.6 Инчен; Гајтанот Центар Дупка Со Дијаметар : 2.20 Инч. (прибл.).Спецификации : Количина : 1 Гајтанот Боја : Бела Материјал : Поли-карбонат Дијаметар : 1.75 mm Објект Тежина : 1226g/ 2.7 lb.Пакет Листа : 1 Гајтанот * Филамент (1kg).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата