VEVOR 2 ПАРЧИЊА Прозорец Кутија Загради 88lbs Колонист Кутија Загради 24 x 10.5 x 10 во Црна Колонист Монтажа Заградата Железо Материјал Црна Прозорец Кутија Закачалка Загра?

VEVOR 2 ПАРЧИЊА Прозорец Кутија Загради 88lbs Колонист Кутија Загради 24 x 10.5 x 10 во Црна Колонист Монтажа Заградата Железо Материјал

Това е достапна
DEN 2471.76
Количината на стоката:

Димензија & Додатоци : големината на нашиот прозорец кутија закачалка заградата е 24 x x 10.5 9.5 во, и тоа може да се одржи различни видови на цвеќе кутии, можете да изберете во зависност од вашите потреби.Железо & Челик Материјал : Направен од тешки-должност премиум железо, нашиот прозорец кутија заградата е издржлив, здрав.Тоа е како добар, како нов, без разлика како го користите.Исто така, неговата материјал е погодна за тешки предмети.Тоа ќе биде вашиот прв избор. 88 LBS носивоста : палубата оградата заграда може да се користи на отворено поради неговата издржлив материјал, особено во inclement времето.На колонист кутија загради носителот може да ги поддржи 88 lbs, и тоа може да се користи за скоро сите цвет кутии.Лесен за Инсталација : Нашата колонист монтажа заградата е лесно да се инсталира.Вие само треба да се користат завртки да се поправи производот на ѕидот, а потоа се стави на цвет кутија за тоа.Инсталацијата трае само неколку минути, што ви заштедува многу време и енергија./вие само треба да се ротира железни плочи, менгеме на оградата, а потоа зацврстете го со завртки, се стави на подвижни поддршка прачка на тоа, и потоа го ставаат на цвет поле на нашиот производ.Широк Апликации : тешки-должност цвет кутија држач е погоден за држење на различни цвет кутии.Можете да го користите на ѕидот, оградата, и така натаму.Тоа ќе ви даде изненадување што не може да се замисли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата