1080P Камера со Микрофон и Прстен Светлина, 3-Ниво Прилагодува Осветленоста, Plug and Play Компјутер, Камера, Веб Камера за Лаптоп, MacBook, КОМПЈУТЕР, Стриминг веб Камера за Зум,

1080P Камера со Микрофон и Прстен Светлина, 3-Ниво Прилагодува Осветленоста, Plug and Play Компјутер, Камера, Веб Камера за Лаптоп,

Това е достапна
DEN 1581.60
Количината на стоката:

【* FHD 1080 P & Прстен Светлина *】 : Оваа веб камера подржува Full-HD 1080p/30fps мазна видеа и остри слики.Вграден-во рингот светлина со touch control pad нуди 3-ниво на осветленост за да се направи вашиот портрети посветла во слабо соби. 【* Вграден во Двојна Микрофони *】 : вграден-во двојна микрофони усвојување на дигитален шум филтрирање технологија ќе добиете кристал аудио снимање. 【* Tripod Стојат & Пан-Навалите *】 : Со флексибилни tripod застане и 5ft долг кабелот можете да поставите веб камера каде било на маса.Исто така на база клип поддржува 360° хоризонтална и 90° вертикална ротација за било која насока. 【* Plug and Play *】 : Нема возачот на друго место потребно е на вашиот КОМПЈУТЕР/Лаптоп.Само приклучете го во и по 5 секунди на автоматско подесување вие ќе бидете подготвени да одите. 【* Широк Компатибилност *】 : Компатибилен со повеќето мејнстрим видео апликации како Skype, Зум, You Tube, Грч, итн.Погоден за заеднички системи како Windows 7/8/10, Mac OS и Xbox Еден.Стримување веб-камера со прстен светлината е еден од најпопуларните веб камери на пазарот – со добра причина.Таа поддржува 2k30 стриминг и карактеристики автофокус, како и светлина корекција технологија која се прилагодува на вашата видео на мува да одговара на условите во вашата соба.Професионален веб Камера за Стриминг : 3 Светлина Бои 30 FPS & 2К 110° Широк Приказ Агол(Не Деформација) Stepless се Прилагодува Осветленоста Изградена-во Двојно Намалување на Бучава Mics USB Приклучок и Игра и Универзална Компатибилност Автофокус & Автоматско Ниско-светло Корекција Убавина Retouch & Мазна Стриминг Прстен светлина со 3-ниво на осветленост за посветла портрет Ултра HD 2К Резолуција Искуство 2К QHD Видео Повици со Нашата Веб Камера.Можете да се здобијат со поостри слики и помазна видео записи од старите веб-камери од 1080 P.Dual Стерео оваа студија Опремени со двојна стерео микрофони и автоматски да се откажете од буката во позадина за јасен, стерео звук во живо стриминг.Широк Компатибилност Компатибилен со повеќето мејнстрим видео апликации како Skype, Зум, You Tube, Грч, итн.Погоден за Windows, Mac OS и Xbox Еден.Пакет се вклучени 1x 1080 P камера 1 x Мини Tripod.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата