Лондон, Англија Кула Мост Боја Фото Shot Чаша

Лондон, Англија Кула Мост Боја Фото Shot Чаша

Това е достапна
DEN 226.80
Количината на стоката:

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Лондон, Англија.Го прави голем дар или убав колекторот е објект.Може да има логото на производителот влијаеше на страната на стакло.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од Лондон, Англија.Тоа е 5x6cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата