iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај, Incipio Премиум DualPro Shockproof Тешко Школка Хибрид Солиден Двоен Слој Заштитна Надворешната Школка Шок и Влијание на Апсорпција Капак (5.

iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај, Incipio Премиум DualPro Shockproof Тешко Школка Хибрид Солиден Двоен Слој Заштитна Надворешната

Това е достапна
DEN 278.88
Количината на стоката:

[Компатибилен] : Компатибилен со i Phone 8 плус, i Phone 7 плус, i Phone 6splus, i Phone 6 plus (Големина на Екран 4.7"). [Dual Layer] : Два слоја на одбрана обезбедува Воена одделение капка заштита.Флексибилни TPE внатрешниот слој апсорбира шокот од капки и без влијание се протега, кинење, или исчезнува со текот на времето. [Шок Апсорпција] : Покрена агол амортизирање дизајн augments шок апсорпција да се брани против harshest на капки во сите агли. [2 Парче] : 2-парче хибрид дизајн го прави лесен за инсталација и испорачува супериорен капка заштита во лесен и лесен-за-држете големина. [Гаранција] : За 12 месеци по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА ИЛИ ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата.Ние секогаш сме тука за вас до 100% задоволство.Отпорно на гребење hardshell надворешниот слој.Шок-апсорбирање на внатрешниот слој.Целосен пристап до пристаништата и копчиња.Воскресна рамки штити екранот.Безжично полнење компатибилен.Корисниците можат да ги бранат своите паметни телефони со две-дел Dual Pro случај, кој комбинира Plextonium рамка со силиконски Јадро.Без разлика каде живот зема корисници, Dual Pro се сигурни да го заштитите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата