Teeny Прсти Деца' Чаби Оксфорд

Teeny Прсти Деца' Чаби Оксфорд

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Faux Кожа за ѓон.Faux Кожени Горни со Laces.Faux Кожени Горни со Laces.Лесни и Флексибилни.Пропадна-Отпорни Outsole.Овој паметен малку оксфорд е голем гардероба главен за вашиот малку еден.Тоа карактеристики burnished faux кожени горни со laces, контрастот крои, мека ткаенина поставата и лесен, флексибилни, пропадна-отпорни outsole, совршен за преземање на оние првите чекори!Вештачки материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата