Персоналните Сопствени 1 Линија Parakeet Двострано Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Персоналните Сопствени 1 Линија Parakeet Двострано Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој emery одбор, и двете страни може да се користи за чистење и обликувањето.Плус, тие се продава во сет на четири, па секогаш можете да одржите една рака!.Околу 7.0" (18cm) x 0.8" (2.0 cm) во големина на секоја од нив.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата