ZXL Компатибилен со Tecno Искра 6 Паричникот Телефон Случај Кожа Флип Случај [лична Карта Носителот на Неговото место & Потпирачот] Магнетно Затворање Покритие за Tecno Ис

ZXL Компатибилен со Tecno Искра 6 Паричникот Телефон Случај Кожа Флип Случај [лична Карта Носителот на Неговото место & Потпирачот]

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за TECNO ИСКРА 6 ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка. [Стилски Дизајн] TECNO ИСКРА 6 Случајот со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак. [Целосна Заштита] TECNO ИСКРА 6 Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Го спречува ризикот од фрактури во еден случај. [МУЛТИ ФУНКЦИЈА] TECNO ИСКРА 6 Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.НЕМА ДА сакате да го ЗАШТИТИТЕ вашиот TECNO ИСКРА 6 на телефон од Гребење, Прашина, и да Падне?Оваа кожа паричникот случај е совршен избор за вас.TECNO ИСКРА 6 Паричникот Случај Со држачот на Погодно стојат функција ви овозможува да гледате филм или да пребарувате на интернет, без да мора да го држите телефонот.Токму cutouts ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон.Карактеристики : 1. Картичка слотови за секојдневна употреба, чување на вашиот уред, картички и готовина во оваа трајни случај. 2. Стенд функција може да ви обезбедува со прилагодливи & удобно агли на гледање за да го прочитате вашиот e-книга или гледате видео записи. 3. Низок Профил, Дизајн, се разликуваат бои и модели за вас, можете да бидете на вашиот начин да се гледа добро и да се чувствува добро со сите ваши потреби во еден случај.Како да го инсталирате и да го симнат?Специјално, ние изберете TPU случај наместо пластични случај прилог на внатрешноста.TPU е хибриден материјал, многу густа и мазна гума.Само snap на тоа, размавта тоа се затвори, и да се подготвени да си одат!Кога ќе сакате да го исклучите, само да го направи тоа, не грижете се за тоа вашиот телефон ќе добие гребење или во случај ќе биде скршен.Картичка & Пари Слотови Дизајниран со повеќе картичка слотови и џеб за чување на пари, дополнителни транспарентен прозорец за да се задржи на фотографијата.Содржина : -1 x ZXL Случај.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.,за било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата