PEARLFECT Природен Камен скапоцен камен Beaded Влакно Ѓердан за Жени, Девојки,Кристално/Кристали, Бисери и Исцелување Камења Мушка Chokers Накит за Подарок,Мода Класичен рачн

PEARLFECT Природен Камен скапоцен камен Beaded Влакно Ѓердан за Жени, Девојки,Кристално/Кристали, Бисери и Исцелување Камења Мушка

Това е достапна
DEN 503.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Уникатен дизајн : Ова е шарени BOHO ѓердан за жените, кои ќе ги носи топли чувства и заличи вашето облекување, но не премногу.Повик дизајн се вклопува во сите прилики во Есен и Зима.Одличен избор, како подароци за вашите најблиски : сопруга, мајка, ќерки, sis, најдобрите пријатели.. И совршен избор, како денот на Благодарноста и Божиќ подароци, или за роденден, годишнина, матура, проштално..пристоен сомот торба го прави совршено подготвен подарок.Сите монистра се намали и полиран од природен дијамант камења, природните сили да ви донесе мир, спокојство и хармонија во умот, релаксација од анксиозност, и длабока конекција со природниот свет.Рачно изработени, се монистра се beaded со рака.Ние го прават нашите jewelries со љубов и страст, и нашата цел е да се направи да изгледа Pearlfect!.Димензија на ѓердан : 20" (50.5 cm).Екстра 2" (5cm) продолжување на синџирот прави тоа одговара повеќе должина треба.Совршен за да остане околу јаката на коските.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува со датумот на купување за обетки, ѓердани, белегзии, прстени, часовници и повеќе од тоа!.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : $0 одбие.Целосно пренослив ако купи како подарок.Важи само за накит купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : План опфаќа монтажа поправка, ресетирање камења, бисер restringing, kinks или јазли.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата