Wearwell Inc Црна/Жолт Дијамант-Плоча Spongecote Мат 6 ft. W x 68 ft. L, 9/16

Wearwell Inc Црна/Жолт Дијамант-Плоча Spongecote Мат 6 ft. W x 68 ft. L, 9/16

Това е достапна
DEN 813.60
Количината на стоката:

Ширина : 6 ft.Должина : 68 ft.Дебелина : 9/16".Боја : Црна/Жолта.Мат Површина Шема : Дијамант Плоча.Дијамант-Плоча Spongecote Мат,Б/Yl,6x68ft Zoro # : G4775928 Mfr # : 415.916 X6 X68 BYLWidth : 6 ft.Должина : 68 ft.Дебелина : 9/16"Боја : Црна/Yellow Mat Површината Модел : Дијамант Plate For Употреба Со : Погоден За Сува Environment Material : ПВЦ Површината Со Нитрилна Исполнет Sponge Standards : MVSS 302 / 'А'; Оценка; Сојузна Стандардна 191; ASTM F1677; ASTM D575 Item : Дијамант-Плоча Spongecote Mat Type : Анти-Замор Трска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата