ZDHNX 125pcs Мешан 11 Дизајни Злато Studs Заковки за Облека DIY Кожа Занает Торба рачно изработени Accessary

ZDHNX 125pcs Мешан 11 Дизајни Злато Studs Заковки за Облека DIY Кожа Занает Торба рачно изработени Accessary

Това е достапна
DEN 1200.00
Количината на стоката:

Материјал : Цинк Легура.Боја : злато.Количина : 125pcs(со завртки).Алатки : 1 пластична кутија,1 удар,1 шрафцигер.Пакет се Вклучени : 125pcs Заковки.Добредојдовте на нашата продавница, нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание!Спецификација : Материјал : Цинк Alloy Color : gold Quantity : 125pcs(со завртки)Алатки : 1 пластична кутија,1 удар,1 screwdriver Package се Вклучени : 125pcs Заковки Забелешка:1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Material:
Zinc Alloy
Color:
gold
Quantity:
125pcs(with screws)
Tools:
1 plastic box,1 punch,1 screwdriver
Package Included:
125pcs Rivets :
Note: :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :

Слични производи во категоријата