ZMDHLY Smart Проектор 4K HD 1080P TI-DLP Технологија WiFi Проектор Мини HDMI Кино за домашно Кино,7500Mah Батеријата,Најдобриот Подарок

ZMDHLY Smart Проектор 4K HD 1080P TI-DLP Технологија WiFi Проектор Мини HDMI Кино за домашно Кино,7500Mah Батеријата,Најдобриот Подарок

Това е достапна
DEN 7199.76
Количината на стоката:

1.DLP технологија мајчин 854*480 поддршка за 720p 1080 P Јасна Слика. 2. Се изгради во Двојна Стерео Звучник , погласно опкружувачки звук од проектор себе. 3.Поддршка H. 265 4 K Резолуција на видео игра,за Андроид i0 S,Работи Стриминг и Медиа Апликации без Проблеми. 4. Се изгради во Android7.0 (2 G RAM меморија 16 G/32 G/64 G ROM опционално), 2,4 G & 5 G wifi.Bluetooth 4.0,Повеќе Надворешни Конективност Bluetooth,Wi-Fi,HDMI,USB. 5. Вграден-во 7500m Ah Батеријата Работи околу 2,5 Часа без полнење полнење на вашиот телефон како Моќ Банка, Лесна за носење дизајн , се игра насекаде сакате. 【Карактеристики】 : 100% сосема нов и висок квалитет Одговара За : Бизнис и Образование & Home & Партија & Свадба,итн Компактен дизајн со моќна функција, овој проектор мора да биде вашиот најдобар партнер за забава. 【Спецификација】 : Тип на Производ : Преносни DLP Smart Кино Проектор Осветленост : 150 Lumens оперативен систем : Android OS Леќа : Висок Transmittance Оптичка Леќа Мајчин Резолуција : WVGA 854*480(Поддршка 4 K /1080p) Max.Поддржани Резолуција : 1920×1080, 4 K x 2К @30 Hz Униформност : >98% Големина на Слика (Дијагонала) : 15"~200" инчен Корекција на Грешките : ±40° Корекција на Вредноста Проекција Методи : Пред Проекција, Задна Проекција, Виси фрлија Излез/Влез : HDMI 1.4 * 1.USBx2.Ear Jack* 1.DC 19 V1.89 A.wifi.Bluetooth Моќност : 35 W вградената Батерија : 8000m Ah, Моќ Бенд /Проектор 2in1 Светилка Span Живот : >3000 Hour, со RGB Osram LED вградените Звучници : Опремени Со 3 W Целосна Фреквенција Звучникот Ниво на Бучава : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата