Esterel - Nutritive Nuit НОЌ ХРАНЛИВА КРЕМ - ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА -ДЛАБОКО MOISTURIZES, ја ХРАНИ И ЈА СМИРУВА КОЖАТА - БОГАТА СО ВИТАМИНИ & ШЕЈ ПУТЕР - 1.6 fl. оз

Esterel - Nutritive Nuit НОЌ ХРАНЛИВА КРЕМ - ЗА ОСЕТЛИВА КОЖА -ДЛАБОКО MOISTURIZES, ја ХРАНИ И ЈА СМИРУВА КОЖАТА - БОГАТА СО ВИТАМИНИ

Това е достапна
DEN 1483.20
Количината на стоката:

Негува и хидрира кои се преосетливи, чувствителни и лесно да се иритирате кожата.Тепачки chapping и иритација благодарение на маслото од Јојоба, Пченка и Кокос, Шеј путер, кои се смири, oxygenate и freshen на кожата.Конзерванс слободни.Ноќта хранлива крем, без конзерванси, врз основа на природни активни екстракти длабоко негување кои се преосетливи, деликатна и лесно се нервозни кожата.Тоа третира дехидрација и иритации, навлажнувачки и oxygenating на кожата.Формулиран за да го хранам кои се преосетливи, чувствителни и лесно да се иритирате кожата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата