FVSCM Вакуум brazed Дијамант Сува Дупчење битови Основни компоненти утврдени со 5/8-11 за Порцелански Плочки Мермер Гранит Камен Ѕидарските Тули(20/25/32/35/40/50/60/68mm)

FVSCM Вакуум brazed Дијамант Сува Дупчење битови Основни компоненти утврдени со 5/8-11 за Порцелански Плочки Мермер Гранит Камен

Това е достапна
DEN 4559.76
Количината на стоката:

Вакуум суво/влажно brazed дијамант дупчење битови Core битови со 5/8-11. Спецификација:20mm/1 PCS;25мм/1 PCS;32-милиметри/1 PCS;35mm/1 PCS;40mm/1 PCS;50мм/1 PCS;60mm/1 PCS;68mm/1 PCS.Применливи да гранит, мермер, камен тули, керамички плочки, итн.Брзо и лесно дупчење ,Долг живот,Помалку Chipping.Алуминиум Преносни Куфер вклучени.За лесно носење и чување и заштита на основните делови.Име : Вакуум brazed core малку Голем Сет Боја:Црна Спецификација : 20mm/1 PCS;25мм/1 PCS;32-милиметри/1 PCS;35mm/1 PCS;40mm/1 PCS;50мм/1 PCS 60mm/1 PCS 68mm/1 PCS со 5/8-11 Вакуум brazed core малку се дизајнирани за максимален капацитет на дупчење се бара од страна на професионални апликација.Стандард дијамант падна дава долг живот; U-форма сегмент нуди лесен почеток на дупчење.На прецизно изработени барел insures дека секој малку работи вистина и вибрации слободни.Висок квалитет brazed дијамант дупчење битови core бита може да направи да работат поефикасно и попрецизно.Сите битови во Вакуум Brazed Core Малку Голем Сет се достапни употреба суво/влажно.

Клучни карактеристики

20mm/1PCS;25mm/1PCS;32mm/1PCS;35mm/1PCS;40mm/1PCS;50mm/1PCS 60mm/1PCS 68mm/1PCS with 5/8-11  :

Слични производи во категоријата