Медисон Парк Galen Cordless Римски Нијанси-Ткаенина за Приватност Панел Затемнување Енергетски Ефикасни, Термички Изолирани Прозорец Слепи Третман, за Спална соба, Днев?

Медисон Парк Galen Cordless Римски Нијанси-Ткаенина за Приватност Панел Затемнување Енергетски Ефикасни, Термички Изолирани Прозорец

Това е достапна
DEN 1199.76
Количината на стоката:

Оваа боја на слонова коска роман сенката карактеристики кошница ткаат текстура основната ткаенина која создава природен изглед и чувство, нуди едноставен и лесен ажурирање до вашиот дом оркестарот.Топлинската foambacking на задната обезбедува енергетска ефикасност и соба затемнување на сила, за подобрување на приватноста.На cordless retraction механизам го прави лесен за да го отворите и затворите прозорецот сенка во текот на денот, додека монтажни ткаенина лицето овозможува за полесно собирање и чистење од лесно тресење или бришење прашина бришење прашина. 1 Роман Сенката : 27"W x 64"Л Slat Длабочина - Напред-назад : 1.5", Препорачува Монтажа Длабочина : 3", Шефот на Железнички : 27"W x 1.5"D x 2.5"H. Грижа инструкции : на самото место чистење од прашина или одвои се соочуваат со ткаенина за да лесно се тресат.Врвот се соочуваат со ткаенина е монтажни, но не е целосно пренослив.Боја : боја на слонова коска | Големина : 27" x 64".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата